Vrijwilligersavond / Afsluiting seizoen / WielerCafe

Vrijwilligersavond / Afsluiting seizoen / WielerCafe

Hallo allemaal,
Omdat veel leden zich belangeloos voor onze club inzetten, houden wij elk jaar een gezellige vrijwilligersavond. Deze keer zal deze vrijwilligersavond gehouden worden op zaterdagavond 28 september as. 
Ben jij het afgelopen seizoen/jaar actief geweest als vrijwilliger voor de Toerclub Enter; als toerleider, lid van een commissie, geholpen bij de Bos- en Bergklassieker ….. noem maar op? Dan ben je van harte welkom op zaterdag 28 september a.s., vanaf 19.00 uur in het clubhuis van EMC. Opgave is niet nodig. Graag tot dan!

Op zaterdag 5 oktober zal het wegseizoen worden afgesloten met de traditionele Afsluitingsrit. Onder leiding van toerleider Folkert Waanders zal er een mooie tocht worden gemaakt van plm 100 km, door het Twentse land.
We starten om 13.00 uur, vanaf het clubhuis van EMC. Iedereen kan mee!
Na afloop kan bij EMC het seizoen nog ge-evalueerd worden.

En noteer ook vast in je agenda:
vrijdag 13 december a.s: Wielercafé.

Het bestuur